Slim Belly®


 

Do tej pory można było trenować ze Slim Belly tylko na wybranych urządzeniach cardio. Te czasy się już na szczęście skończyły! Nasz klub jest jednym z pierwszych klubów w Polsce, które zapewniły sobie jako pierwsze licencję na nowy, mobilny Slim Belly. W ten można u nas trenować ze Slim Belly podczas zajęć grupowych!
 
Aż do 8 cm mniej w obwodzie brzucha w jedyne 4 tygodnie.


Dzięki rewolucyjnemu Slim Belly® w ciągu czterech tygodni możesz schudnąć o dwa rozmiary!

Spalasz tłuszcz, zmniejszasz obwód brzucha, ujędrniasz skórę i polepszasz jej wygląd - wszystko to jest możliwe dzięki Likwidatorowi Brzucha.

O skuteczności Slim Belly® przekonało się już ponad 250.000 osób w całej Europie.
Aby jeszcze raz dokładnie sprawdzić działanie Likwidatora Brzucha, bierzemy udział w ogólnokrajowych badaniach. Badania trwają 4 tygodnie, z 3 spotkaniami na tydzień, po 30-40 min. Udział mogą wziąć wszyscy w wieku od 16 do 66 lat.

Koszt uczestnictwa: 59,00 zł./tydzień.
 
Sposób działania
 
Assure-Bodyforming-Concept (ABC-one) dzięki dwóm komorom powietrznym o zmiennym ucisku poprawia krążenie w okolicach brzucha. Poprzez ciągły ruch naprężający i rozprężający komór na tkankę oraz równoczesny trening wytrzymałościowy, krew trafia do warstwy skóry i tłuszczu w problemowej strefie.   

Dzięki takiemu sposobowi działania, redukcja tłuszczu sterowana jest w naturalny sposób: tłuszcz można stracić tylko tam, gdzie ciało jest dobrze ukrwione. Slim Belly® wspomaga ukrwienie w obszarze brzucha a tym samym spalanie tłuszczu.  

cennik